Викладач СНУ ім. В. Даля взяла участь у семінарах за програмою Фулбрайта

Викладач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Анна Галенко взяла участь у семінарах з професійного розвитку викладачів вишів. Організатори заходів – Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні та «Українське фулбрайтівське коло».

Перші семінари з теми «Аспекти права та прав людини» відбулися в стінах Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, де зібралися близько двадцяти викладачів із переміщених університетів, організатори та представники програми.

Талановиті викладачі нового формату розглянули різноманітні актуальні питання сучасності, серед яких: застосування засадничих принципів права інтелектуальної власності в академічному середовищі, виклики цифрової доби, відкритість інформації, конституційні права людини. Обговорили з лектором Колумбійського університету мовні права як права людини, сучасний їх стан в Україні та світі. На літературному вечорі-презентації книги з’ясовували, чи може художня література змінити країну.

Про можливості навчання та наукового стажування в американських університетах за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта дізналися і студенти СНУ ім В. Даля на кураторській годині.