Студенти СНУ ім. В. Даля знову їдуть працювати педагогами-організаторами у шкільні табори

9 далівців отримали сертифікати випускників школи педагогів-організаторів і виїжджають на працю у дитячі заклади. Цього року студентів СНУ ім. В. Даля чекають у ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща водиця), ДЗ санаторного типу «Лісова пісня» (Запорізька область), ДЗ оздоровлення та відпочинку «Патрія» (Одеська область, с. Сергіївка). Ще 5 випускників школи педагога-організатора минулих років в рамках вторинної зайнятості молоді в цьому році працевлаштувалися самостійно.

Перше працевлаштування студентів відбулося у 2014 році. Потім було вирішено створити Школу , де студенти навчаються практичним навичкам роботи з дітьми. Під час занять майбутні педагоги-організатори займаються з психологами, медиками, педагогами-практиками. Партнери університету з даного напрямку роботи з молоддю – відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради і СДЮК «Юність».

Сертифікати вручила начальник відділу виховної роботи студентів СНУ ім. В. Даля Тетяна Сотнікова, а головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Світлана Попова подарувала сувеніри з побажаннями відчути справжню романтику педагогічної роботи.

Слід зазначити, що випускники Школи створюють позитивний імідж міста і університету, і їх із задоволенням запрошують на роботу керівники дитячих закладів.