Науковій бібліотеці СНУ ім. В. Даля виповнилося 95 років

29 травня наукова бібліотека Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відсвяткувала свій 95-річний ювілей з дня заснування. Університетська бібліотека – один з основних підрозділів університету і повною мірою розділила його долю, пройшла разом з ним непростий, але досить успішний шлях становлення, розвитку і модернізації.

Бібліотека пережила дві евакуації – під час Другої світової війни та в 2014 році у зв'язку з військовими діями на сході України, коли Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля з м. Луганську був переміщений до м. Сєвєродонецьк Луганської області. При всіх існуючих проблемах колектив бібліотеки все ж таки сподівається на краще, працює, розвивається, планує і намагається втілювати ці плани в життя, допомагаючи університету розвиватися.

З нагоди ювілею в університеті відбувся урочистий захід, який відкрив проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля Едуард Потапенко. Привітати колектив бібліотеки прийшли друзі і колеги – науковці, викладачі і студенти університету, члени методичного об'єднання бібліотек ЗВО Луганської області, представники бібліотек м. Сєвєродонецька.