Відкрите заняття з фізичного виховання з видатними спортсменами Луганщини

Студенти СНУ ім. В. Даля на відкритому занятті з фізичного виховання, присвяченому Всеукраїнському Олімпійському дню, мали змогу поспілкуватися із знаменитою спортсменкою Луганщини, трикратною олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики, віце-президентом Федерації легкої атлетики України, Заслуженим майстром спорту України Ольгою Бризгіною.

Значущість фізичного виховання у зміцненні здоров'я населення, формуванні здорового морально-психологічного клімату в суспільстві незаперечні. Спорт формує героїв, а герої виховують підростаюче покоління. Ольга Аркадіївна відверто й докладно відповідала на запитання студентів про перемоги у спорті, про свою сім’ю, дала цінні поради щодо раціонального харчування, режиму, психологічного настрою.

Ольга Бризгіна

Разом з О. Бризгіною на Олімпійський урок завітали до студентів голова Луганського обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Галій та заступник начальника Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Андрій Гожедрянов.

Сергій Галій

Гості подарували кафедрі здоров’я людини та фізичного виховання СНУ ім. В. Даля комплект літератури з історії українського спорту та Олімпійських ігор, методичні посібники з видів спорту та DVD-диски з фільмами про видатних спортсменів України та проведення всеукраїнських спортивно-масових заходів.

Андрій Годжерянов

Після урочистої частини заняття з фізичного виховання продовжив студент нашого університету, чемпіон світу та Європи з карате-до, майстер спорту України Артур Чернов. Артур розповів про тонкощі свого виду спорту, який набирає популярності серед молоді, після чого провів розминку з учасниками заходу.