Оприлюднені позиції ЗВО Луганської області в рейтингу університетів «ТОП-200 Україна 2018»

СНУ ім. В. Даля зайняв 50-е місце у  академічному рейтингу вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна 2018", який представили Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Це кращий результат серед університетів області. На 71-й позиції – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, на 139-й – Донбаський державний технічний університет, на 153-й – Луганський державний медичний університет, на 162-й – Луганський національний аграрний університет.

При складанні нинішнього рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку університетів, зазначені Конференцією IREG-9: "Рейтинги та акредитація – дві дороги до однієї мети" (23-25 ​​травня, 2018, Хассельт, Бельгія) і Конференцією міністрів освіти Європейської вищої освіти (24-25 травня 2018, Париж, Франція).

Рейтинг складений за методикою, доповненою та вдосконаленою протягом 2006-2018 років.