«Ярмарок вакансій – 2018» у СНУ ім. В. Даля

У навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій». Близько п’ятдесяти роботодавців представили випускникам та студентам можливості їхнього постійного або тимчасового працевлаштування на підприємствах, в організаціях та закладах Луганської області.

Цьогорічний ярмарок вакансій проходив у розширеному форматі. Молоді люди мали змогу отримати вичерпні відповіді на усі запитання у локаціях роботодавців, а в окремих аудиторіях для них було організовано тренінг з техніки пошуку роботи і профорієнтаційне тестування.

Представник Центру розвитку кар'єри СНУ ім. В. Даля, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олена Федорова зазначила, що Центр виступає платформою для співробітництва з підприємствами, громадськими організаціями, медіа, науково-дослідними інститутами, бізнесом, органами влади; проводить зустрічі з роботодавцями, а головне, тісно взаємодіє зі службами зайнятості.

Також перед відвідувачами ярмарку виступили випускники СНУ ім. В. Даля минулих років, які нині успішно будують свою кар’єру у обраних ними професійних сферах. Вони розповіли, яким чином саме для них підтвердився девіз нашого вишу «Твій шлях до успіху починається тут».

Своїми думками про яскраве студентське життя, про можливості, які університет надає у отриманні конкурентоспроможної освіти, участі у громадській діяльності, у всебічному розвитку особистості, а також планами на майбутнє поділилися нинішні студенти.

«Ярмарок вакансій» був проведений далівськими студентами та викладачами на високому рівні. Під час заходу використовувалося сучасне обладнання, придбане в рамках Проекту ГО «Фундація «Простір» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.