Далівці – дослідники наукових основ виробництва

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Володимир Соколов та професор Олег Кроль Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Міжнародній конференції з проектування, моделювання та виробництва Innovation Exchange (DSMIE-2018) у м. Суми. Конференція була організована Факультетом технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету спільно з Технічним університетом м. Кошице (Словацька Республіка), Технологічним університетом Кельце (Польща), Університетом Західної Чехії (Чеська Республіка), Асоціацією сприяння інноваційним Технологіям "Іnnovative FET" (Хорватія).

Володимир Соколов

DSMIE-2018 отримала 91 подання з 14 країн світу. Після ретельного рецензування редакційна колегія DSMIE-2018 прийняла 55 робіт авторів з 11 країн.

DSMIE-2018 була зосереджена на широкому спектрі дослідницьких завдань у галузі виробничої, механічної та хімічної технології, її об'єктом були поточні та майбутні тенденції в проектних підходах, методи моделювання, комп'ютерні системи, розробка програмного забезпечення, інструменти інформаційно-комунікаційних технологій та реалізація стратегії Industry 4.0 для вирішення інженерних завдань.

Олег Кроль та Володимир Соколов

DSMIE-2018 об'єднала дослідників з наукових установ, провідних промислових компаній та державних лабораторій, розташованих у всьому світі, для сприяння та популяризації наукових основ виробництва.