У СНУ ім. В. Даля пройшла відеоконференція МОН України

В конференц-залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася нарада Міністерства освіти і науки України у форматі відеоконференції.

На нараді розглядалося впровадження вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392, та наказу Міністерства освіти і науки України від 01.06.2018 № 570 «Про затвердження типової освітньої програми профільної середньої освіти закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти».

Нараду провели генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України О. Шаров та державний експерт  директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України О. Шикова.

Спікери Міністерства наголосили на чіткому й безумовному дотриманні вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та висвітлили питання структури навчального року, навчальних планів та освітніх програм для студентів І-ІІ курсів коледжів та технікумів, особливості розподілу педагогічного навантаження, внесення до навчальних планів  інтегрованих та спеціальних курсів, врахування результатів проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання цього року в процесі призначення стипендій студентам тощо.

Від Луганської області в заході взяли участь головний спеціаліст відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації А. Козорєзов, голова Ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, директор Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля Є. Жученко, керівники та заступники керівників коледжів та технікумів області.

Учасники наради мали змогу не лише отримати вичерпну інформацію щодо нормативного забезпечення загальноосвітньої підготовки в закладах вищої освіти, які здійснюють у 2018 році прийом студентів на основі базової середньої освіти, а й поставити власні питання щодо виконання вимог Державного стандарту.

Технічне обладнання для проведення заходу – радіосистему, проектор, ноутбук – надав СНУ ім. В. Даля. Обладнання придбане в рамках Проекту ГО «Фундація «Простір» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.