Школярів, що вивчають англійську мову на базі СНУ ім. В. Даля, запросили на святкування Дня незалежності США

Учасників та викладачів Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Access, що впроваджується на базі СНУ ім. В. Даля за підтримки Посольства США в Україні, працівники амбасади запросили на феєричне свято в Американському домі у м. Києві напередодні Дня незалежності Сполучених Штатів Америки,  яке святкується 4 липня. Зокрема, до свята долучилася доцент кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Ірина Афоніна, яка також є викладачем програми, і п’ятеро учасників програми, які одержали перемогу в конкурсі «Мас-медіа і я», що проводився Посольством США в Україні з метою поширення медіаграмотності.

Урочистості до Дня незалежності проводилися в справжньому американському дусі – включали конкурси, ігри, концертну програму і костюмовані вистави. Всі гості мали нагоду приміряти на себе улюблений образ та перетворитися на всесвітньо відомий американський символ – чи то Мерилін Монро, чи Статуя Свободи. Присутні отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а переможці конкурсів – подарунки та сертифікати.