Юридична клініка працює

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Нікітіна за результатами відбору представила Юридичну клініку "PRO BONO" у Літній школі у м. Вижниці Чернівецької області, в якій взяли участь 20 представників юридичних клінік із 19 закладів вищої освіти. Захід організовано Асоціацією юридичних клінік України – АЮКУ спільно з Українською фундацією правової допомоги Ukrainian Legal Aid Foundation за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Протягом чотирьох днів учасники школи:

• говорили про організацію та управління ефективною та успішною юридичною клінікою;
  • презентували напрацювання робіт в групах щодо включення юридичної клінічної освіти у навчальний процес;
  • за допомогою сучасних технологій формували правопросвітні заняття та презентували їх аудиторії;
  • розглядали особливості налагодження ефективної правопросвітньої роботи юридичної клініки;
  • дискутували щодо психологічних аспектів роботи з клієнтом;
  • вдосконалювали навички інтерв'ювання та презентували розроблені письмові консультації клієнтам;
  • розробляли комунікаційні плани юридичних клінік.

Наприкінці школи учасники виступили з доповідями про досвід керування юридичними клініками. У своїй доповіді Ольга розповіла про досвід відновлення роботи переміщеної Юридичної клініки "Pro bono", налагодження зв'язків з партнерами та напрацювання нової клієнтської бази.

Завершилась Літня школа юридичної клінічної освіти враженнями учасників та урочистим врученням сертифікатів.