Студенти СНУ ім. В. Даля працюють вожатими

Студентки СНУ ім. В. Даля Маргарита Заяц (Навчально-науковий інститут економіки та управління), Ольга Урбаліс та Юлія Вєлічко (Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки) під час літніх канікул працюють у МДЦ "Артек" в Пущі-Водиці під Києвом.

Дітлахи, якими опікуються наші дівчата, змогли побачити та прийняти участь у різноманітних розвагах, цікавинках, конкурсах, квестах тощо. Діти під керівництвом вожатих відвідували гуртки культурно-мистецького центру з малювання, аніме, лялькового театру, робототехніки,  плавали у басейні, дивилися цікаві мультфільми, приймали участь у різноманітних програмах, а ввечері обов'язково збиралися на дискотеці.

Дмитро Плотніков, студент Навчально-наукового інституту транспорту і логістики реалізовує свої ініціативи у лікувально-оздоровчому комплексі «Сузір‘я Таврії» (Херсонська область).

Праця з дітьми завжди потребує особливих знань, витримки та лідерських якостей. Організаційна праця, після активного життя в університеті, проходить на відмінно.

Традиційно керівництво дитячих оздоровчих центрів із задоволенням бере на роботу студентів СНУ ім. В. Даля.