Студенти СНУ ім. В. Даля знов практикуються в Туреччині

Студенти СНУ ім. В. Даля Анна Полякова (Навчально-науковий інститут економіки та управління) і Максим Чернявський (Навчально-науковий інститут міжнародних відносин) проводять канікули з користю в Туреччині – працюють в компанії Peninsula tours.

Анна і Максим приїхали працювати в перший раз трансферними гідами. Робота полягає в тому, щоб зустріти людей в аеропорту, розселити їх по готелям і під час трансферу дати всю необхідну інформацію про їхній відпочинок.

Найцікавіше в роботі те, що працівники також супроводжують гостей на екскурсії і тому можуть побачити країну, почути історичні факти, побачити історичні місця.

Анна Полякова поділилася своїми враженнями: «Я дуже рада, що мені надав таку можливість наш університет, що допомагав і всіляко сприяв моєму працевлаштуванню в цій країні. У кожного з вас є ця можливість: поїхати працювати за кордон, побачити маленьку частину світу і отримати величезний досвід».

А Каріна Розмислова (Навчально-науковий Інститут економіки та управління), Лівадія Грішинкова, Анжела Афанасьєвська , В’ячеслав Алієв та Альона Діас Герман (Навчально-науковий Інститут міжнародних відносин) проходять стажування у міжнародній компанії Coral Travel. Вже друге літо повертаються вони сюди за новими враженнями та отриманням досвіду у сфері туризму. А разом з роботою встигають відчувати палкі сонячні промені, отримувати насолоду від теплого моря та практикуватися у володінні турецькою мовою.

Робота у компанії Peninsula Tours – це квиток в щасливу дорогу, – запевняють студентки Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Анастасія Ялова, Євгенія Мананкова, Катерина Федоренко та Катерина Камишан, які також проводять своє літо у Туреччині.

Робота трансферного гіда дуже цікава, оскільки кожен день ти знайомишся з величезною кількістю людей з різних куточків світу і пізнаєш їх менталітет. Вчишся долати труднощі і знаходити вихід з будь-якої ситуації. Так, нехай зовсім мало часу на сон, але напруга та втома зникають, як тільки бачиш усмішки гостей, які заряджають тебе позитивом на цілий день. "Ми дуже раді, що нам випав шанс працювати і жити в Туреччині, пізнаючи іншу культуру",- зазначила Анастасія. Завдяки нашому рідному університету в кожного є унікальна можливість пізнати світ і працювати одночасно.

А студент Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Максим Чернявський не сидить на одному місці. З Туреччини він відправився на сонячний берег Болгарії. Працює барменом в п'ятизірковому готелі Victoria Palace. Створення коктейлів виявилося цілою наукою. Працює Максим 8 годин на день, потім відпочиває і купається у Чорному морі.

РАзом з Максимом працюють студенти з Дніпра та Запоріжжя. Там дуже багато персоналу з України: офіціанти, покоївки, бармени. Завжди дуже весело, бувають кумедні ситуації. «Після роботи ми дуже любимо погуляти. Живемо ми так само в готелі, на 12 поверсі, звідки відкривається чудовий краєвид сонячного берега»,- поділився Максим.