Вступна кампанія триває

21 липня у СНУ ім. В. Даля розпочалися вступні випробування на навчання за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та зі скороченим терміном навчання. Університет пропонує вибір з 42 спеціальностей різного напрямку. Випробування за заочною формою навчання розпочнуться 7 серпня.

У СНУ ім. В. Даля розпочалися вступні випробування

Триває прийом документів і в Освітньому центрі «Донбас Україна», розпочатий 12 липня. До центру звертаються діти, що проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Для них відразу ж відбувається і проведення випробувань. Станом на 22 липня за консультацією до Освітнього центру звернулося 150 осіб. Подали документи для вступу 19 осіб із тимчасовою довідкою і 109 осіб із документом про освіту державного зразка (за вступними іспитами).