6 викладачів англійської мови СНУ ім. В. Даля відвідали літню школу педагогічної майстерності

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Наталія Давіденко, Олена Козьменко, Ліна Бєловецька, Оксана Світлічна відвідали Літню школу педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів» у м. Ірпінь (Київська область).

Цей проект надав можливість далівчанкам пройти курс підвищення кваліфікації CiVELT загальною тривалістю 114 годин. Отримані сертифікати підтверджують високу кваліфікацію наших спеціалістів з методики викладання англійської мови для спеціальних цілей і надихають на поширення знань серед інших викладачів нашого університету. Під час роботи у Літній школі педагогічної майстерності далівчанки вивчали особливості викладання мови для студентів немовних спеціальностей, обмінювалися досвідом з іншими колегами, обговорювали важливі питання планування і розробки курсів англійської мови з урахуванням спеціальності студентів та особливу увагу приділили питанням розробки критеріїв та дескрипторів для оцінювання різних видів діяльності.

Літня школа педагогічної майстерності стала другою сесією для викладачів кафедри іноземних мов і професійної комунікації Тетяни Солопової і Наталії Барвіної. Далівчанки набули багато корисного досвіду, яким вони готові незабаром поділитися з іншими викладачами і студентами на семінарах, майстер-класах і круглих столах.