Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Access

Програма малих стипендій з вивчення англійської мови («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access) Посольства США в Україні фінансується Державним департаментом США і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony (також відома як PH International) у співпраці з українськими неурядовими організаціями у регіонах її проведення.

Програма Access складається з двох компонентів: 1) уроків англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів, і 2) культурно-просвітницьких заходів, які формують розуміння Сполучених Штатів, їх історії, традицій і культури. Окрім того, що програма Access дає можливість більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, вона також допомагає молоді розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвиткові України.

Програма Access підтримує безкоштовне навчання на позакласних та інтенсивних заняттях загальною тривалістю від 360 годин для соціально незахищених груп дітей віком 13-15 років, зокрема дітей з малозабезпечених сімей, в т.ч. дітей з особливими потребами здоров’я, дітей-сиріт і дітей, залишених без батьківського піклування, переселенців з зони АТО та ін. Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також  інтенсивних сесій протягом 5-6 днів на базі дитячих літніх таборів, вкл. з проживанням і харчуванням. Заняття проводяться у групах по 20 учасників.

Відбір учасників проводиться у тісній співпраці з освітянами, фахівцями громадських організацій і державних установ, які опікуються питаннями соціального захисту соціально-незахищених категорій дітей. Для вступу до програми не вимагається високого знання англійської мови, проте зацікавлені кандидати повинні продемонструвати свою мотивацію і бажання навчатись. Також до уваги беруться такі критерії, як рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів під час навчання.

Кандидати на участь у програмі надають наступні документи:

1. Посвідчення особи або свідоцтва про народження (оригінал і копію).

2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за минулий навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми Access, середній бал загальної успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12.

3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої дитини (сім’ї) чи сім’ї (дитини), яка перебуває у складних життєвих обставинах

4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5. Резюме (перелік досягнень і навичок)

6. Рекомендаційний лист від керівника свого навчального закладу

7. Рекомендаційний лист від вчителя англійської мови

Контакти: Дойшле Ірина Сергіївна, пр. Центральний, 59 А, каб. 223, СНУ ім.  В. Даля, тел.: 0950360093, ел. пошта: deuschle.snu@gmail.com

Відділ міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля.