Далівці прийняли активну участь у фестивалі «Музику чути крізь стіни»

СНУ ім. В. Даля виступив співорганізатором фестивалю «Музику чути крізь стіни» – частини великого однойменного проекту, ініційованого головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом.

Головними партнерами заходу поряд з Луганською обласною державною адміністрацією стали Програма розвитку ООН в Україні та громадська організація «VladOpera e.V.» (Німеччина).

Гості фестивалю, представники Луганської ОДА та міжнародних організацій були запрошені у СНУ ім. В. Даля на Круглий стіл «Життя «до» та «після», а на другий день організатори заходу чекали учасників на бульварі Дружби Народів та площі Миру. Тут для відвідувачів працювали близько 20 локацій, що включали виступи музикантів, виставки, ігри-змагання, вікторини, фото та арт-майстерні, локації для дітей.

СНУ ім. В. Даля сумісно з ГО «Фундація «Простір» і Програмою розвитку ООН була організована локація для представлення матеріалів про молодіжні проекти університету, проведений квест та вікторина на тему: «Цілі розвитку тисячоліття. Ціль 16 «Мир та справедливість».