Представники далівського Центру розвитку кар’єри обмінялися досвідом з колегами у Львові

Делегація СНУ ім. В. Даля: декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, керівник проекту Олена Федорова, фахівець з адміністративно-координаційної роботи Валерія Братішко, фахівець фінансової складової Центру і випускниця СНУ ім. В. Даля Олеся Богуславська побували у м. Львові за програмою обміну досвідом у роботі університетських Центрів розвитку кар’єри.

Програма реалізується за кошти гранту організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBІ II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Далівці зустрілися з представниками Інтелектуально навчально-наукового центру професійно – кар’єрної орієнтації Львівського Національного Університету «Львівська Політехніка» та Центру кар’єри Українського Католицького Університету.

Під час зустрічі з директором Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Ніною Гайдук, керівником відділу працевлаштування Світланою Гладун, доцентом кафедри соціології та соціальної роботи Тетяною Шаповаловою розглядалися питання напрямків співпраці з університетом, стажування наших викладачів та студентів на курсах «Ділова кар’єра у професійній підготовці».

Знаковою подією була зустріч з проректором Національного Університету «Львівська Політехніка» Романом Коржем, який погодився на підписання угоди на співпрацю між університетами з обміну студентами та викладачами.

Познайомилися з директором школи стартапів при НУ «Львівська Політехніка» Назаром Подальчаком, який розповів, в яких умовах відбувається навчання та впровадження нових технологій щодо розвитку студентських проектів.

Відбулася зустріч з представниками Українського Католицького Університету, в особі керівника відділу розвитку кар’єри Павла Худа та фахівця відділу Марти Тиченко, разом з якими розглянули питання стажування викладачів по програмі обміну Центрів розвитку кар’єри.

Результатом зустрічі стало набуття величезного досвіду у роботі кар’єрних Центрів, академічної мобільності студентів та стажуванні викладачів, підписання угоди про співпрацю між університетами, участь у семінарах та тренінгах, здобуття можливості розширення шляхів удосконалення діяльності Центру розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля, із запрошенням гостей до нашого університету.