Гранти на участь у саміті «Perspektywy Women in Tech Summit 2018»

Це унікальна подія, присвячена студенткам та спеціалісткам у сфері IT. Освітній фонд Perspektywy разом із партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у саміті.

Місце проведення: Варшава

Отже, Вам є 18 років? Ви – студентка, випускниця або аспірантка? Вивчаєте такі напрямки як IT, автоматика, роботика, електроніка, мехатроніка, телекомунікації в одному з університетів України та плануєте побудувати свою кар’єру в галузі технологій? Або ж Ви закінчили навчання не більше ніж 5 років тому в напрямку IT /комп’ютерні технології? Ви вільно володієте англійською мовою?

Якщо Ваша відповідь на ці питання ствердна, то варто подати заявку на грант і отримати шанс взяти участь у події безкоштовно!

Дедлайн: 25 вересня 2018 року

Грант покриває:

• участь у двох днях конференції;

• матеріали конференції;

• участь у вечірньому заході;

• доступ до Ярмарки кар’єри та нетворкінгового простору;

• автобусне перевезення з Києва;

• проживання у Варшаві під час конференції.

Як подати заявку на отримання гранту?

Подача заявок відбувається через сайт саміту “Perspektywy Women in Tech Summit 2018”: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application.

Заявки розглядатиме оргкомітет при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського.