Тренінг «Стратегічне планування особистої кар’єри» пройшов у Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля проведено дводенний тренінг «Стратегічне планування особистої кар’єри». Учасниками заходу стали студенти 3-го, 4-го і 5-го курсів різних інститутів та факультетів.

Тренінг організовано за грантової підтримки, яка надається у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу», що організовує чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді» та виконується в межах проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою заходу було створення особистого кар’єрного плану зростання студентів за допомогою проведення тесту на професійну орієнтацію «Моя кар’єра», з використанням методології «Магелланового університету» та SWOT-аналізу.

Захід проводився в два етапи:

Керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець відділу профорієнтаційної роботи Валерія Братішко розповіли студентам, що таке стратегічне планування особистої кар’єри за допомоги SWOT-аналізу. Тестування провела провідний спеціаліст Центру удосконалення освіти Наталія Постільга, яка пройшла спеціальну підготовку, є сертифікованим консультантом з профорієнтації за методикою «Магеллано Університет».

Результатом заходу стало заповнення карток на усіх студентів-учасників тренінгу для подальшого розвитку їхньої кар’єри з поясненням, на яких саме аспектах потрібно зосередити увагу для якісного працевлаштування в майбутньому.