У СНУ ім. В. Даля пройшов тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах»

В Ресурсному центрі зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля пройшов тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах». Метою тренінгу було посилення компетенцій представників студентської молоді, молодіжних лідерів міста щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів.

Учасниками тренінгу стали студенти університету, хіміко-механічного технікуму, учні сєвєродонецьких шкіл. Тренер – декан факультету інформаційних технологій та електроніки Сергій Митрохін.

Під час тренінгу учасники формували визначення поняття конфлікт; моделювали зміст типів поведінки в конфлікті; знайомилися з рішеннями, які задовольняють усіх учасників конфлікту, встановлювали взаємозв’язки між позиціями і інтересами людей; усвідомлювали необхідність переключення дискусії з рівня позицій на рівні інтересів та потреб в процесі конфлікту; відпрацьовували навички аналізу конфлікту та його конструктивної трансформації, навчалися співпрацювати в конфлікті, знайомилися зі стратегіями поведінки в конфлікті.

Тренінг проводився як частина другого навчального модуля програми «Школа амбасадорів миру» в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який фінансується Урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.