Медіа-центр СНУ ім. В. Даля. Він працює

Активні студенти СНУ ім. В. Даля, які мають бажання реалізовувати власні проекти у Медіа-центрі університету, створили блог Медіа-центру, де розмістили свій перший витвір.

Завдяки гранту, отриманому від Посольства США в Україні на створення Медіа-центру, студентський актив вже отримав обладнання для проведення масових заходів. Поки приміщення студії Медіа-центру ремонтується, студенти не гають часу. Влітку вони збиралися для обговорення проектів, які вони хотіли б реалізовувати з допомогою отриманої апаратури, прийняли участь у тренінгах з відеозйомки і відеомонтажу.

Для вирішення проблем університету, який відновив роботу після переміщення з окупованої території, залучалися і залучаються будь-які ресурси: держави, області, міста, іноземних донорів і, звісно ж, викладачів, співробітників і студентів. Багато вже зроблено, але усі проблеми ще не вирішені. Тож заклад вищої освіти, котрий є центром освітньої і культурно-просвітницької діяльності в області, який затримує в нашому небезпечному регіоні  молодь, в тому числі, з окупованої території, повинен мати усіляку підтримку від влади.

Тому далівці-відеоблогери присвятили свій перший сюжет проблемам, з якими вони стикаються під час навчання і позанавчального студентського життя.

На жаль, сюжет був змонтований вже після зустрічі керівника Луганської області Юрія Гарбуза зі студентами СНУ ім. В. Даля, де обговорювалися проблеми університету. Але відеоматеріал був доданий до посту очільника області про цю зустріч на сторінці Юрія Григоровича у Faсebook.

У створенні відеоматеріалу студентам допомагали професіонали Андрій Каньшин і Павло Ніфонтов, але це тільки початок. Далі буде.