Програма безкоштовного навчання школярів англійській мові продовжена

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) продовжує співпрацю зі СНУ ім. В. Даля, розпочату у 2017 році. Була набрана група дітей віком від 13 до 15 років для участі у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access). Діти учасників АТО та ООС, з особливими потребами здоров’я, сироти, з малозабезпечених сімей, переселенці з зон проведення АТО розпочали другий рік навчання у групі.

Програма Access дає можливість учням у місті Сєвєродонецьку, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхню культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички. Заняття проводяться досвідченими викладачами англійської мови на базі СНУ ім. В. Даля.

У СНУ ім. В. Даля продовжена програма з навчання школярів англійській мові за кошти грантодавця

Зараз триває формування другої такої групи з 20 дітей.

Програма Access складається з двох компонентів:

1. Уроки англійської мови відповідного рівня підготовки учнів.

2. Позакласні та інтенсивні заняттях загальною тривалістю від 360 годин.

Тривалість занять: жовтень 2018 р. – серпень 2020 р.

Фінансова підтримка: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів (інтенсивні сесії протягом 5-6 днів).

Кандидати на участь у Програмі Access повинні надати:

1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).

2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менше 8.

3. Документи, що підтверджують один із статусів.

4. Дві фотографії розміром 3х4 см.

5. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі).

6. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови.

Зазначені документи (копії) надавати особисто або надсилати до координатора Програми Access у м. Сєвєродонецьку Дойшле Ірини Сергіївни за адресою: пр-т Центральний, 59а, к. 223, відділ міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля, 095 036 00 93, deuschle.snu@gmail.com