Проходження виробничої та переддипломної практики з можливостю працевлаштування на комбінаті «АЗОВСТАЛЬ»

Запрошуємо випускників та студентів університету для проходження виробничої та переддипломної практики та можливостю працевлаштування на комбінаті «АЗОВСТАЛЬ».

На період практики пропонується поселення до гуртожитку та працевлаштування на вакансії, згідно профілю вивчаємої спеціальності.

Випускникам при працевлаштуванні пропонується компенсація вартості зйомного житла.

Пріоритет віддається студентам випускних курсів (бакалавр, магістр) наступних спеціальностей:

• Електроенергетика;
  • Електротехніка;
  • Електромеханіка.

З питань працевлаштування випускників та студентів на ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» звертатись за телефоном (0629) 46-73-84 або на електронну адресу vadim.kochetkov@metinvestholding.com