Відбулося засідання Ради ректорів переміщених ЗВО

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян разом з активістами студентської спільноти університету Ганною Какауліною і Едуардом Романченком прийняли участь у засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти, переміщених із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, яке відбулося у Міністерстві освіти і науки України.

Після звіту про роботу Ради за 2015-2018 роки на засіданні обговорювалися наступні питання:

– впровадження висновків мониторінгу переміщених ЗВО,

– підведення підсумків вступної кампанії 2018,

– взаємодії з партнерськими та донорськими організаціями,

– реорганізації Донбаського державного технічного університету шляхом приєднання до СНУ ім. В. Даля,

– переміщення Луганського національного аграрного університету до м. Старобільськ Луганської області,

– змін функціонування спеціалізованих вчених рад після 2020 року,

– підтримки переміщених університетів у подовженні ліцензій та сертифікатів,

– умов зарахування іноземних студентів до вишів,

– роботи з плагіатом,

– ротації складу Ради ректорів тощо.

Ганна Какауліна, Ольга Поркуян і Едуард Романченко

Новим головою Ради ректорів переміщених ЗВО було обрано ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України  Віктора Безчастного, секретарем – Артура Гнєдкова.