Студентів СНУ ім. В. Даля залучають до проектування публічних просторів

Студенти кафедри архітектури та містобудування (група АБС-17), які розпочали навчання у складі ДонДТУ, а тепер навчаються у СНУ ім. В. Даля, разом з  куратором групи, доцентом Сергієм Симоновим прийняли участь в обговоренні проекту в рамках програми «Місто-сад». Проект має намір реалізувати  однойменна  громадська організація  у Лисичанську разом з громадськістю і місцевими активістами.

На першому етапі обговорили локації, які потребують реконструкції, зокрема: парк ім. Ю. Гагаріна, сквер біля кінотеатру «Дружба», парк біля колишнього заводу ГТВ. Вибрану ділянку належить узгодити з місцевою владою.

ГО «Місто-сад» реалізує проекти, які сприяють розвитку культури та публічних просторів. На рахунку організації реалізовані проекти у Донецькій області. Один з них – парк «Шовковичний» в Слов’янську. Співпрацю з громадськістю населених пунктів Луганщини організація розпочинає з Лисичанська.