«Відкрита бібліотека» тепер працює у студентському просторі YO!Гурт

У студентському просторі YO!Гурт, що розмістився у навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля, відтепер працює «Відкрита бібліотека».  Її відкриття відбулося з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

Було цікаво і весело. Чудовий настрій, смачна кава, кульки з передбаченнями, фотозона, лотерея із суперпризом – книжкою відомого психолога Дейла Карнегі.

Організатори заходу вдячні координаторці волонтерського проекту «Відкрита бібліотека» Марині Лазаренко, яка надіслала понад 70 сучасних книг різної тематики українських та зарубіжних авторів, а також всім студентам, які відгукнулися і принесли книги.

Це поки що маленька бібліотечка, скоріш,  книжкова шафа, але вона є. Всі бажаючі можуть взяти, прочитати, передати книгу, принести свою, вже прочитану. Книжки мають читатися!

30 вересня наша країна вже в 20-й раз відсвяткувала Всеукраїнський день бібліотек. Це свято було встановлено Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.