Міжнародний день європейських мов відсвяткували у СНУ ім. В. Даля

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та студенти майже всіх спеціальностей Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля організували та відзначили Міжнародний день європейських мов, який святкується в Європі з 2001 року.

У рамках заходу учасники – представники різних факультетів та навчально-наукових інститутів університету презентували європейські мови, розповідали багато цікавих фактів з історії їхніх появ та розвитку,  мовленнєвих особливостей, виконували пісні та вірші і брали участь у мовній онлайн-вікторині.

Дружня багатомовна атмосфера міжнародного свята сприяла об’єднанню студентів та викладачів та вмотивовувала на подальший розвиток іншомовних здібностей учасників заходу, їхню зацікавленість у вивченні європейських мов та євроінтеграції нашої країни!

За підтримки Інформаційного центру ЄС в Луганській області.