Далівці на 25-й, ювілейній міжнародній конференції Асоціації українських германістів

Завкафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. Володимира Даля Марина Літвінова, член Асоціації українських германістів, виступила на 25-й, ювілейній міжнародній конференції Асоціації в м. Львові з доповіддю «Phänomen des minimalistischen Textes von Judith Hermann und Raymond Carver» («Феномен мінімалістичного тексту Юдіт Германн та Раймонда Карвера»).

Співорганізатором міжнародної конференції виступила кафедра міжкультурної комунікації та перекладу Львівського Національного університету ім. Івана Франка. Форум зібрав понад 180 учасників з усіх областей України, а також гостей з Німеччини, Австрії, Польщі, Бразилії, Туреччини, Болгарії та Киргизстану.

Учасників конференції привітали заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, заступник посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Біндзайль, керівник Австрійського бюро кооперації у Львові, аташе з питань культури та освіти Посольства Австрії у Києві Андреас Веннінгер, керівник  Інформаційного центру Німецької академічної служби обмінів Ґізела Ціммерманн, керівник відділу з підтримки молодих вчених Фонду імені Ганса Зайделя в Мюнхені Ганс-Петер Нідермайєр, представники керівництва Міжнародної асоціації вчителів німецької мови Жеральдо де Карвальйо та Моніка Яніцка, віце-президент Центральноєвропейської спілки германістів Йоанна Шчек, члени спілок германістики з Туреччини та Болгарії.

В межах конференції відбулися наукові дискусії з питань граматики, лексикології, літературознавства, перекладознавства, дидактики та методики. В панельній дискусії, присвяченій проблемам сучасного українського перекладознавства «Wir wollten Berge versetzen, wir wollten alles umsetzen, wir haben Literatur übersetzt. Die Buchmusketiere 25 Jahre danach», своїми думками поділилися відомі українські перекладачі Юрко Прохасько, Юрій Дуркот, Наталка Сняданко та письменник Юрій Андрухович.