Далівчанка взяла участь у ІІ міжнародному франкофонному колоквіумі

Викладач кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Маргарита Чернова виступила з доповіддю з перекладознавства на ІІ міжнародному колоквіумі «Мови, науки і практики», який відбувся в Придніпровській Академії Будівництва та архітектури в м. Дніпро за фінансової підтримки Посольства Франції в Україні та Всесвітнього агентства франкофонних вузів (AUF).

Від французького посольства в роботі колоквіуму взяли участь та виступили з доповідями на пленарних засіданнях аташе з університетського та наукового співробітництва пан Сільвен Ріголе, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови пан Фабріс Пето. Асоціацію франкомовних університетів представила голова AUF по Україні та Молдові пані Роксана Туркану.

На колоквіумі було представлено 152 резюме доповідей 119 українських і 33 іноземних вчених.

Французькі університети були представлені 8 професорами із Національного інституту прикладних наук м. Ліона та м. Страсбурга, Університетів ля Рошель, Страсбурга, Артуа та Орлеана. Крім того в роботі колоквіуму взяли участь 7 керівників французьких асоціацій і федерацій, які активно співпрацюють з українськими університетами.

Протягом двох днів проходили 3 пленарних і 15 секційних засідань, на яких були розглянуті основні питання в галузі філології та методики вивчення французької мови, будівництва та архітектури, медицини та природничих наук.