Центром розвитку кар’єри проведено тренінг «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності»

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля пройшов п’ятиденний тренінг «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності». Його учасниками стали студенти 2, 3, 4 курсів різних факультетів університету. Тренінг провів голова громадської організації «Кремінська бізнес-асоціація» Андрій Сімонов (м. Кремінна).

Організатори заходу – керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець Центру розвитку кар’єри Валерія Братішко – визначили за мету започаткування курсу для студентів університету з розвитку підприємницьких навичок.

Цікавий та корисний тренінг за участю експерта по сприянню розвитку малого та середнього бізнесу проведено за грантової підтримки у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу», що організовує чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді», та який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).