У СНУ ім. В. Даля пройшов практичний семінар «Від ідеї до бізнесу»

Центром розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля проведено практичний семінар «Від ідеї до бізнесу» з підготовки студентів до підприємницької діяльності. Учасниками заходу стали 12 здобувачів вищої освіти, які підготували і представили свої бізнес-проекти інноваційних сервісів.

Протягом тижня студенти, розділившись на 4 команди, у супроводі тренера-фахівця Андрія Сімонова (м. Кремінна) працювали над побудовою персональної підприємницької кар’єри, готуючи проекти втілення бізнес-ідей, які, на їхню думку, мають найбільшу перспективу і користуватимуться попитом у населення.

Експерти, які оцінювали проекти семінару «Від ідеї до бізнесу»: координатор проекту «Успіх зароджується тут» – Дмитро Коваленко і старший фахівець програми Економічної підтримки населення Роман Земляк – висловили свої зауваження та побажання щодо реалізації проектів. Усі команди були нагороджені подяками.

Організовуючи семінари, тренінги та інші заходи, керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець Центру Валерія Братішко прагнуть створити та розвивати освітню бізнес-платформу для здобувачів вищої освіти, «Бізнес-інкубатор», розширити потенціал та навички студентів у сфері підприємництва, накопичувати різні бізнес-проекти для подальшої їх реалізації.

Семінар «Від ідеї до бізнесу» було організовано за грантової підтримки у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу», що організовує чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді», та який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).