Викладач СНУ ім. В. Даля у «Виставі на 1000 акторів»

Доцент кафедри політології та міжнародних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Олена Карчевська взяла участь у форумі активних людей «Вистава на 1000 акторів» у Києві.

Цього року основними темами форуму були інклюзивні реформи, сталі зміни та заможна держава з активним включенням потенціалу громадян. Цікавим вийшло обговорення проекту змін виборчої системи у форматі дискусії «Вибори та я: про піцу та демократію». Учасники долучилися до ігрової симуляції, де на півтори години стали мешканцями одного району уявного міста і, об’єднуючи зусилля, намагалися реалізувати спільну ініціативу.

Також активісти форуму на прохання народного артиста України Остапа Ступки висловили позицію щодо перспективи сучасного українського театру. Відверта розмова вийшла з лідерами громадських організацій про успіхи та невдачі залучення громад для вирішення суспільно значущих проблем у процесі децентралізації. У результаті 1000 активних українців створили атмосферу відкритості, партнерства та соціального діалогу.