Далівці відзначили 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

Студенти спеціальностей «Середня освіта (українська мова та література)» та «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля провели лекцію на тему «Серце віддане дітям», присвячену 100-річчю з дня народження  педагога-новатора і письменника Василя Сухомлинського.

У ролі лекторів спробували себе студенти спеціальності «Українська мова та література» Вероніка Зарубенко, Михайло Нікітін, Ольга Пекарська. Вони розповіли про складний життєвий шлях  Сухомлинського, приділили особливу увагу таким темам, як "Шкільний директор за покликом душі", «Василь Сухомлинський – вартовий найпотаємніших куточків душі молодого покоління», "Любов до дитини як головна засада морального виховання В.О. Сухомлинського", «Тенденції та новаторські погляди на виховання дітей». Великий інтерес викликали поради вчителям, адже студентам, які є майбутніми педагогами, важливо ознайомитися з педагогічним досвідом, щоб у майбутньому творчо наслідувати його.

У вступному слові завідувач кафедри української філології та журналістики доц. Галина Бондаренко зазначила, що Василь Олександрович Сухомлинський – це великий педагог, мудрий учитель, чудова людина. В його палкому серці жила велика доброта і любов до всього  світу. Він не лише навчав дітей, а й прищеплював кожному з них найкращі людські якості, виховував у них доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків,  людей і рідної землі. Діяльність Василя Олександровича справді викликає велику пошану, а майбутнім педагогам варто усвідомити, що лише від «учителя залежить, чим стане серце дитини – ніжною квіткою чи засушеною корою».