Кубок університету з волейболу

У змаганнях за Кубок СНУ ім. В. Даля прийняли участь команди від усіх факультетів та навчально-наукових інститутів.

Призові місця отримали такі команди:

1-е місце – команда Факультету інформаційних технологій та електроніки. Склад команди: Анастасія Вардюкевич, Артур Кукота, Олександр Черножуков, Антон Діденко, Андрій Богомолов, Віталій Дубровний, Олександр Коробейник, Богдан Марчуков, Сергій Орлов, Роман Сачек, Захар Татарченко.

2-е місце – команда Навчально-наукового інституту міжнародних відносин. Склад команди: Нури Нуриєв, Владислав Мосяж, Дар’я Бойко, Владислава Рудницька.

3-є місце – команда Факультету інженерії. Склад команди: Володимир Камишан, В’ячеслав Мякота, Михайло Колмик, Христина Канарова, Денис Чіпіга, Максим Марчук, Станіслав Самойленко, Олександр Богданов.

Дякуємо за участь у змаганнях усім командам університету!

Вітаємо переможців! Дякуємо організатору змагань – старшій викладачці кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Наталії Кривобоговій!