Зустріч майбутніх інженерів-далівців з представниками рубіжанської «Зорі»

Представники рубіжанського ТОВ НВП «Зоря» зустрілися з майбутніми випускниками факультету інженерії СНУ ім. В. Даля, щоб заохотити молодих спеціалістів до проходження виробничої та переддипломної практики з подальшим працевлаштуванням на підприємстві.

«Співробітництво університету з НВП «Зоря» продовжується вже багато років. Підприємство планує реалізовувати багато профорієнтаційних проектів та активно працювати з випускниками та студентами регіону», – зазначила Ольга Глушень, директор по роботі з персоналом НВП «Зоря».  На базі «Зорі» планується організувати спільно з Центром розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля експериментально-практичний центр, що дасть здобувачам вищої освіти можливість практики з профільної спеціальності та краще знайомство з діяльністю підприємства.

Ольга Глушень, директор по роботі з персоналом ТОВ НВП «Зоря», Сергій Кудрявцев, декан факультету інженерії СНУ ім. В. Даля

Директор по роботі із персоналом презентувала студентам програму підприємства «Зоря-старт», що дозволяє молодим спеціалістам максимально ефективно та комфортно увійти в повноцінний робочий процес. Також було розказано про наявні вакансії, вимоги до кандидатів та можливості кар’єрного зростання.

ТОВ НВП «Зоря» розташоване в південній частині м. Рубіжне Луганської області. Сьогодні «Зоря» сучасне підприємство, що динамічно розвивається. В Україні не існує виробничих потужностей, здатних створити подібний асортимент продукції у рамках одного виробництва.

Багатьом здобувачам вищої освіти університету вже відомі конкурентні переваги працевлаштування на хімічному заводі. Тому в ході спілкування вони висловлювали зацікавленість та задавали багато запитань, на які змогли отримати відповіді безпосередньо від представників підприємства. Перед студентами виступили також колишні випускники, які підтвердили переваги роботи на НВП «Зоря».

Як зазначив декан факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Сергій Кудрявцев, профорієнтаційна робота та сприяння працевлаштуванню студентів – це важлива складова діяльності викладачів і керівників нашого вишу, тому вони  вдячні НВП «Зоря» за можливість подальшої плідної співпраці.