Активісти студради СНУ ім. В. Даля зустрілися з німецькими колегами

Семеро студентів СНУ ім. В. Даля – Богдан Марчуков, Ганна Какауліна, Влад Фаустов, Ольга Несвін, Владислав Вітковський, Ганна Копишта, Радислава Можнякова – побували з триденним візитом у м. Дніпрі для обміну досвідом у сфері студентського самоврядування з колегами з Німеччини.

Їхня поїздка проходила у межах Міжнародного проекту «Тандем-партнерство Німеччина-Україна – академічне самоуправління» у Дніпровській політехніці, куди завітала німецька делегація з Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» і Технічного університету Дрездена.

За ці три напрочуд насичені дні було проведено німецько-український семінар з інтерактивними тренінгами для студентів; обговорено попередній досвід і актуальний розвиток в області академічного самоврядування в обох державах; розроблено рекомендації для посилення академічного самоврядування.

На 100 % було виконано основні задачі, а саме:

• Обґрунтування важливості запровадження принципів демократії й свободи для успішного розвитку науки і освіти.
  • Створення нових перспектив для молодого покоління.
  • Обмін досвідом у сфері студентського самоврядування між двома країнами.
  • Стимулювання інтернаціональної спрямованості студентів обох сторін.
  • Посилення міжнародної співпраці.

Сподіваємось на подальшу співпрацю як зі студентами Дніпра, так і з колегами з Німеччини.