Презентація археологічних знахідок

На юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулася презентація матеріалів археологічних розкопок, що проводилися влітку та восени 2018 року кафедрою історії та археології юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, студентами спеціальності 032 «Історія та археологія», слухачами секції «Археологія» Луганського відділення Малої академії наук учнівської молоді під керівництвом проф. Юрія Бровендера.

Цей матеріал був отриманий як під час спільних з Інститутом археології НАН України досліджень у Донецькій області, так і у ході обстежень археологічних пам’яток (розвідок) у Луганській області (с.с. Нижнє, Капітанове).

Історичні паралелі, захоплюючі виступи учасників та очевидців експедицій, реальні матеріали розкопок викликали непідробний інтерес учнів, студентів та усіх, хто був на заході.

У планах нові експедиції, відкриття Музею археології, поїздки та розвідки зі школярами та усіма, хто цікавиться історією рідного краю та хоче буде причетний до її відтворення.