Студентка СНУ ім. В. Даля нагороджена Почесною відзнакою Львівської обласної ради

Студентка 5 курсу факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля Ганна Какауліна за значну громадську діяльність отримала Почесну відзнаку Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки».

Нагороду Ганні вручив виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь у Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва під час святкового заходу, присвяченого Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Почесним гостям свята – знаним митцям та культурним діячам Луганщини було вручено нагороди, Листи подяки та грамоти. А чудовим подарунком усім присутнім стала концертна програма у виконанні академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії та відомого українського гурту ROCKOKO.