Презентація ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» для студентів СНУ ім. В. Даля

В рамках реалізації угоди про співпрацю із ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» (м. Запоріжжя) в лабораторному корпусі СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч заступника генерального директора підприємства Сергія Семірягіна зі здобувачами вищої освіти інженерно-технічних спеціальностей, на чолі з деканом факультету інженерії Сергієм Кудрявцевим та представником Центру розвитку кар’єри Валерією Братішко.

Метою зустрічі була презентація основних напрямів роботи підприємства і обговорення проходження виробничої та переддипломної практики та подальшої можливості працевлаштування випускників університету на «Дніпроенергосталі».

ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» продовжує стабільно співпрацювати з університетом і планує реалізовувати багато профорієнтаційних проектів.