Студенти-далівці зустрілися з польським політологом М. Каміонкою

Кафедра політології та міжнародних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля ініціювала та провела відкриту зустріч-лекцію із Матеушем Каміонкою – магістром політології, докторантом, викладачем Педагогічного університету в Кракові (Польща).

Науковий співробітник польського університету водночас є віце-президентом неурядової організації "СІМО" та міжнародним спостерігачем виборів, серед іншого, від організації ОБСЄ (місії в Україні, Молдові, Грузії, Німеччині, Боснії та Угорщині). Його наукова спеціалізація – це діяльність українських студентів у політичному та суспільному житті.

Пан Матеуш Каміонка відвідав Сєвєродонецьк та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля вперше та мав можливість поспілкуватися з майбутніми політологами та фахівцями з міжнародних відносин з питань польсько-українських відносин, можливостей навчання українських студентів у Польщі, а також труднощів, з якими стикається українська молодь, приїжджаючи до тієї чи іншої держави Європейського Союзу.

Бесіда вийшла достатньо легкою і відвертою, українські студенти проявили зацікавленість щодо особливостей навчального процесу у польських університетах та тих можливостей, що надає вища освіта її здобувачам.