Книжки від Благодійного фонду «Бібліотечна країна»

Наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля отримала в дар 26 нових, цікавих, красивих видань від Благодійної організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» у рамках проекту «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму».

Проект «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму» включає в себе поповнення книжкових фондів актуальною сучасною літературою, розробку стратегії розвитку бібліотек, навчальний компонент для бібліотекарів, проведення просвітницьких заходів для студентів на базі бібліотек. На даний час більше 300 книг вже було передано фондом в бібліотеки переміщених університетів.

Наразі Благодійний фонд «Бібліотечна країна» збирає кошти на реалізацію проекту на платформі Спільнокошт, ознайомитися можна за посиланням.

Також Міжнародний фонд «Відродження» підтримає наш проект та подвоїть отриману нами суму в разі успішного завершення кампанії. Нашими партнерами є Координаційний центр переміщених ВНЗ, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка, провідні українські видавництва, компанія «Нова пошта».