Пам’яті колеги

4 грудня після важкої хвороби пішла з життя завідуюча кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля, доцент, кандидат технічних наук Симонова Ірина Миколаївна.

Ірина Миколаївна почала свій науково-педагогічний шлях з навчання в аспірантурі, працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом. З 2014 року очолювала кафедру архітектурного проектування та інженерної графіки в ДонГТУ, з 2018 року – кафедру архітектури і містобудування у СНУ ім. В. Даля.

За 35 років науково-педагогічної роботи Ірина Симонова виховала не одне покоління інженерів-будівників та архітекторів.

Симонова Ірина Миколаївна

Для колег і студентів Ірина Миколаївна була і залишається прикладом чудового педагога та інженера, а її успішна професійна діяльність завжди знаходила загальне визнання і викликала глибоку повагу.

На рахунку Ирини Симонової більше 100 наукових праць: статей, монографій, навчальних посібників, методичних матеріалів.

Колеги і студенти назавжди запам’ятають Ірину Миколаївну як добру, порядну, принципову людину, а також – як невтомного, цілеспрямованого, плідного вченого і педагога.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Ірини Миколаївни. Світла їй пам'ять.