Успішними жінками нового Донбасу визнані дві далівчанки

Фотовиставка «Успішні жінки нового Донбасу» – це 21 фото-історія успішних жінок, які займаються бізнесом, громадською чи політичною діяльністю, та впливають на розвиток Донбасу. Серед них ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян і завідувач кафедри економіки і підприємництва Навчально-наукового інституту економіки і управління, доцент, д.е.н. Інна Семененко.

Захід здійснено за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд». Відповідальність за зміст матеріалів несе Громадська організація «Ліга жінок-виборців».

Організатор фотовиставки – студентка 2-го курсу Навчально-наукового інституту економіки та управління СНУ ім. В. Даля Яна Якуніна.

Мета виставки – створення позитивного сприйняття жіночого активізму і усунення ґендерних стереотипів через проведення активної комунікаційної кампанії в громадах Донбасу.