Далівці відзначили День Збройних сил України

Студенти, викладачі і співробітники СНУ ім. В. Даля взяли участь у відкритті виставки «Заради рідної землі». Експозиція розташована у приміщенні облдержадміністрації та присвячена загиблим під час проведення АТО/ООС уродженцям Луганщини.

Великий банер із фотографіями, короткими біографічними відомостями та даними про службу 121 загиблого земляка підготували працівники Луганського обласного краєзнавчого музею. 59 загиблих учасників АТО, поховані на території Луганської області. 76 сімей залишилися без годувальника, 17 дітей втратили батьків. В органах соціального захисту населення Луганської області на обліку перебуває 7813 учасників бойових дій, які безпосередньо брали участь в АТО, 53 особи – з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з проходженням військової служби на території проведення АТО, та 103 учасника війни. Загалом ідеться про понад 8 тисяч осіб.

Під час церемонії відкриття пам’ять полеглих захисників вшанували хвилиною мовчання. Захід відбувся за участі військових, в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя, ректора СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян.

А у приміщенні навчального корпусу СНУ ім. В. Даля далівці зібралися біля пам’ятної дошки, присвяченої загиблому Юрію Гуртяку. У заході прийняли участь родичі Юрія, перший проректор СНУ ім. В. Даля Дмитро Марченко,  представники міської влади Ігор Слєсарев і Інна Фесенко.