Візит професора зі Школи комп’ютерних наук Університету Ньюкасла

До СНУ ім. В. Даля завітав професор зі Школи комп’ютерних наук Університету Ньюкасла Крістофер Філліпс, який також обіймає посади директора з питань різноманіття і головного наукового співробітника Академії вищої освіти.

Під час дводенного візиту, який став можливим завдяки проекту Еразмус+ «Інтернет речей», Крістофер Філліпс зустрівся з адміністрацією СНУ ім. В. Даля, викладачами та студентами університету, провів відкриту лекцію на тему «Що поганого в Болонському процесі?» та взяв участь у роботі Форуму «IT-ідея 2018».

Під час зустрічі з керівництвом СНУ ім. В. Даля професор Філліпс розповів про особливості вищої освіти у Великій Британії і, зокрема, – в Університеті Ньюкасла, про умови навчання у британських вишах, про діяльність жінок у науці. Торкнувся він і гострого питання можливого виходу Великобританії з ЄС та його впливу на участь студентів і викладачів вищих навчальних закладів Британії в європейських освітніх і наукових програмах, таких як Еразмус+, Горизонт 2020.

Відкрита лекція-діалог на тему Болонського процесу зібрала чимало зацікавлених слухачів. Кріс Філліпс поділився своїм баченням на цю проблему. Він наголосив, що головна ідея та мета процесу є дуже корисною для студентів. Але на практиці реалізація принципів Болонського процесу стикається з великою кількістю проблем. Наприкінці лекції студенти і викладачі мали змогу поставити питання щодо особливостей втілення Болонського процесу у вишах Великобританії.