Зустріч в рамках договору з Краківським Педагогічним університетом

У СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч студентів та викладачів університету з доктором наук, професором Педагогічного університету (Польща, м. Краків) Валерієм Окуліч-Козаріним, який провів майстер-клас «Соціально-психологічні особливості управління в бізнесі та медико-соціальній сфері».

Учасники отримали цікавий європейський досвід, нові знання, поради, а також мали можливість прийняти активну участь в дискусіях та обговореннях. Цей захід відбувся у відповідності до укладеного договору про міжнародну наукову співпрацю між Педагогічним університетом (Польща, Краків) та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля.

Захід відбувся за сприяння кафедри практичної психології та соціальної роботи (завідувач кафедри, професор Наталія Завацька), кафедри психології та соціології (завідувач кафедри, професор Юлія Бохонкова), кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання (завідувач кафедри, доцент Юрій Завацький). Координатор зустрічі – професор кафедри практичної психології та соціальної роботи Микола Журба.