EN    Print

Далівчанки привітали випускників гірничо-індустріального коледжу

Викладачі кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля д.т.н., проф. Галина Татарченко і к.т.н., доц. Наталія Білошицька привітали студентів Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу з їхнім професійним святом та вручили сертифікати про попереднє проходження тестування зі вступного фахового випробування зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Привітання було приурочене до урочистого заходу «Посвята в професію маркшейдера», який є традицією циклової комісії маркшейдерії.

Маркшейдерів серед гірників завжди відрізняє своєю точністю, принциповістю, бо характер роботи виховує такі якості. Багато теплих слів і побажань було висловлено на адресу випускників викладачами коледжу.

Найурочистішим моментом свята стало вручення символічних свідоцтв «Посвята в професію» та іменних листівок, які студенти виготовили самі.