Далівці завітали до обласного Будинку дитини

Є добра традиція – у  день Святого Миколая дарувати дітлахам подарунки. Студенти кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (завідувач кафедри – професор Юлія Бохонкова) відвідали з подарунками Луганський обласний будинок дитини (м. Сєвєродонецьк).

Дарувати добро, радість, усмішки, віддавати частинку себе тому, хто цього дійсно потребує, ділитися теплом, гарним настроєм – ось речі, які по-справжньому цінні в нашому світі! У Далівському університеті це можна реалізувати у межах виховного інноваційного соціального проекту «Наші діти», який втілює в життя ці ідеї та цінності. Діяльність в межах проекту та двостороннього договору про співробітництво вже 15 років здійснюється головним лікарем Луганського обласного будинку дитини № 2 Катериною Михайлівною Донцовою та викладачами і студентами кафедри психології та соціології (відповідальна особа від кафедри за реалізацію договору – доцент Ольга Лосієвська).

До проекту у цьому році приєдналася Міжнародна організація HelpAge International – це глобальна мережа неприбуткових організацій, місія якої – працювати на благо людей похилого віку в усьому світі, для поліпшення якості їхнього життя.

Подарунки малечі Сєвєродонецького будинку дитини в День Святого Миколая готували студенти та викладачі кафедри психології та соціології, та ініціативна група жінок Станично-Луганського і Валуйського Центру товариства для людей похилого віку HelpAge International. Вони об’єднали свій потенціал, щоб подарувати малечі в’язані речі та іграшки, а головне – створити атмосферу дитячого свята.

У передсвяткові дні вихованців Будинку дитини також відвідували активісти факультету інформаційних технологій та електроніки разом з заступником декана Тетяною Сотниковою, а активісти ГО «Студентська спільнота» СНУ ім. В. Даля провели благодійну акцію «Святий Миколай дарує подарунки».

Навколо нас багато людей, яким постійно потрібна допомога. Бажання нести людям добро треба всіляко культивувати в будь-якому віці, бо це виховує гуманну особистість. Доброта народжується в діяльності, справжній гуманізм полягає в здатності нести добро. У свідомості підростаючої людини має чітко сформуватися образ доброї людини, співчутливої, яка стоїть на боці добра на противагу злу. Заохочувати прагнення до доброти – завдання дорослих.