У СНУ ім. В. Даля відбулося офіційне відкриття Центру розвитку кар’єри

СНУ ім. В. Даля отримав під ялинку відремонтоване і оснащене необхідною технікою приміщення Центру розвитку кар’єри.

Центр був створений за допомогою грантової підтримки у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу», що організовує чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проекту були проведені такі заходи:

1. Стратегічне планування особистої кар’єри – створення студентами особистого кар’єрного плану зростання за допомогою тесту «Моя кар’єра» з використанням методології «Магелланового університету» та SWOT – аналізу;
  2. Програма обміну досвідом у роботі університетських центрів розвитку кар’єри – відвідування Центру розвитку кар’єри Львівського політехнічного університету та Українського католицького університету;
  3. День кар’єри – залучення експерта з підбору, адаптації та адміністрування персоналу, анкетування, інтерв’ювання, інтерактивні «симуляції», пробні співбесіди з роботодавцями, написання резюме, зйомка відео-резюме.
  4. Форум «Моя кар’єра – моє майбутнє» – обговорення сучасних практик та методів удосконалення, покращення, оновлення професійних та кар’єрних компетенцій для здобувачів вищої освіти та випускників університету;
  5. Курс тренінгів «Шлях до успіху в підприємницькій діяльності» –  започаткування курсу для здобувачів вищої освіти університету по розвитку підприємницьких навичок.
  6. Практичний семінар «Від ідеї до бізнесу» – супровід розроблених студентами бізнес-проектів, інноваційних сервісів з метою подальшої реалізації їх в бізнес-спільноті.

Місія Центру розвитку кар’єри – розвиток сприятливих умов та надання можливостей для професійної самореалізації здобувачів вищої освіти, розуміння і усвідомлення себе в обраній спеціальності та просування в ній.

На заході були присутніми ректор університету Ольга Поркуян, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності університету Олександр Рязанцев, керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова, координатор проекту «Успіх зароджується тут» Дмитро Коваленко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Андрій Козорєзов і студенти – отримувачі послуг центру.

Захід закінчився майстер-класом від вчителя обслуговуючої праці СЗШ №10 Валентини Гришенкової та учениці 10-го класу Олени Скляренко.