Далівські студенти пройшли до фіналу конкурсу «Архітектор-2018»

Двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли у фінальний етап відбору до подальшої участі у Всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018».

В одному з попередніх матеріалів на сайті університету ми вже розповідали про перший етап цього конкурсу – проекту, заснованому Благодійним фондом Бориса Колєснікова. У ньому взяли участь 1300 студентів архітектурних і будівничих спеціальностей і молодих спеціалістів з 25 закладів вищої освіти у віці від 17 до 25 років, у тому числі семеро далівців. Молоді люди створювали дизайн-проекти міських меблів і проходили тестування з профільних предметів.

До другого туру пройшли 327 учасників, шестеро з них – представники СНУ ім. В. Даля. На цьому етапі конкурсанти писали мотиваційні есе, у яких розповідали про себе, свої досягнення, коротко- та довготермінові цілі.

Це випробування виявило 85 кращих учасників, серед них – двоє далівців. Вихід наших студентів до фіналу вже є великим успіхом, свідченням їхніх неабияких здібностей та талантів, працьовитості та прагнення до наміченої мети.

Однак побажаємо далівцям не зупинитися на досягнутому, а достойно пройти фінальний етап конкурсу та у числі тридцяти переможців відправитися у березні до Мілану, на галузеву виставку Made Expo 2019!